Theo Veldhuis in dienst als uitgever bij Uitgeverij Gideon

18-04-2017
Theo Veldhuis (40) is per 1 april 2017 als uitgever in dienst getreden bij Uitgeverij Gideon in Hoornaar. De 40-jarige Veldhuis is nu als redacteur werkzaam bij Vrij Zijn en als uitgever bij zijn eigen uitgeverij Triple. Hij zal de laatste twee functies combineren met zijn nieuwe baan.

Directeur Gerhard Rijksen (46) van Gideon zegt: "We hadden dringend behoefte aan versterking van ons team op het uitgeefvlak, en zijn dankbaar dat we met Theo een ervaren, bekwame uitgever aan ons team kunnen toevoegen die als mens helemaal staat voor de Gideonkleur. We zien vol vertrouwen uit naar de samenwerking."
Theo Veldhuis: "In mijn eigen leven hebben de boeken van Gideon voor een belangrijk deel mijn geestelijke koers bepaald. Ik vind het daarom een bijzonder voorrecht om mede vorm te mogen geven aan de doorgaande ontwikkelingen binnen de uitgeverij."

Over Gideon

Gideon is een christelijke uitgeverij voor het hele gezin en het hele lichaam van Christus. Ons verlangen is dat jij God beter leert kennen door onze boeken.

  • dAls je deze G ziet, zit je wel goed
  • Veilig betalen
  • Gratis retourneren
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, dezelfde dag op de post
  • h0183 - 581 696
  • thuiswinkelwaarborgThuiswinkel waarborg